Vážení zákazníci,
v e-shopu naleznete kromě katalogů několik tisíc nejprodávanějších dílů včetně doplňků a příslušenství a včetně jejich fotografií, další položky neustále doplňujeme.
Pokud jste díl nenašli požadovaný díl v e-shopu, v katalogu, nejste si výběrem jisti, chcete znát ceny dalších výrobců či máte jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás. Pro vyhledání dílů zde máme FORMULÁŘ, pro rychlejší zjištění ceny dílů v e-shopu nenalezených použijte DOTAZNÍK. Odpovíme Vám v co nejbližší možné době. Pro okamžité zjištění cen nám můžete v pracovní dny také zavolat, telefonní číslo naleznete v kontaktech.

Pro zaslání na SLOVENSKO se před nákupem přihlašte v sekci Login
nebo použijte Slovenskou verzi stránek (pouze ceny, texty jsou česky).

               Přidat tuto stránku mezi oblíbené
Nezapomeňte k dílům výfuku objednat montážní díly!
Montážní díly jsou uvedeny v katalozích v příslušném množství (např. 255-095X4 znamená 4ks dílu 255-095), u některých dílů výfuku jsou montážní díly upřesněny v jejich popisu (např. při chybě v katalogu nebo odlišnosti jednotlivých výrobců).
Pro pohodlí doporučujeme otevřít si náš e-shop v dalším okně - v jednom okně si prohlížíte katalog, v druhém okně hledáte ceny (nejrychleji zadáváním kódů do "hledaného zboží" zcela vlevo nahoře). Upozornění: zboží v košíku jednoho okna se nepřevádí do druhého, proto nakupujte pouze v jednom okně.  

ZBOŽÍ POŠTOVNÉ *   Skladné balíky - zboží musí být možno zabalit do pravoúhlé krabice, žádný z rozměrů zboží nesmí překročit délku 40cm a součet tří stran nesmí překročit 90cm. Poštovné je v takovém případě sníženo při zpracování objednávky.
nad 1.499Kč ZDARMA
500 - 1.499Kč150 Kč
0 - 499Kč skladné *180 Kč
0-499Kč neskladné250 Kč UPOZORNĚNÍ: Oleje, barvy, metrické šrouby a ostatní doplňkový sortiment není započten do částky pro snížení poštovného - poštovné je podle ceny objednaného zboží bez tohoto sortimentu!
Slovensko**350 Kč
** Cena přepravy na Slovensko je bez omezení rozměrů.
Zásilky Vám doručí přepravní služba TopTrans (neskladné zásilky) nebo PPL (skladné zásilky) následující pracovní den po odeslání - v objednávce lze kromě fakturační adresy zadat také adresu doručení, která může být odlišná (např. do práce). Adresu dodání nelze měnit (kupř. podle hodiny, kurýr má trasu předem naplánovanou), v případě potřeby lze předem určit den doručení (pracovní den s dostatečným předstihem, odesíláme zásilky sice rychle, ale zázraky zatím neumíme, i když na tom pracujeme). U zboží je uvedena "obvyklá doba dodání" - tato může být kratší (záleží na hodině objednání, skladových zásobách a našem vytížení), většinu dílů objednaných do 14-té hodiny v prac. den Vám dodáme již následující prac. den (při objednávce přes e-shop máte veškeré informace průběžně ve sledování stavu objednávek).

Vybíráme správný výfuk
    Pro správný výběr výfuku je třeba znát technické parametry vozu - jsou uvedeny ve "velkém" technickém průkazu vozidla a většina údajů je i v OTP (osvědčení o technickém průkazu - "malý techničák", který nosíme u sebe). Nevěřme úředníkům a bazarovým prodejcům, kteří často podivně zaokrouhlují a udělají papírově limuzínu i z Velorexu
celý článek ...

Vybíráme výrobce - značku výfuku
    Čím častěji pohybující se vůz po silnicích je, tím více na něj výrobců vyrábí a dodává náhradní díly. Pokud vlastníte atomobil, jež má z "horních deseti tisíc" deset šťastlivců, pravděpodobně nemá deset různých výrobců
celý článek ...

Kupujeme výfuk
    Několik důvodů, proč nakupovat u nás:
Jasné ceny - naše ceny jsou pevně stanoveny a jsou veřejně přístupné. Nejsou zde žádné skryté poplatky, platíte skutečně pouze to, co jste si objednali, všechny ceny jsou zobrazeny včetně DPH.
Doprava - díly Vám doručíme po celé ČR až domů, u většiny objednávek zdarma (při objednávce od 1.500Kč včetně DPH).
celý článek ...

Demontujeme výfuk
    Návod na demontáž výfuku je daleko kratší než demontáž samotná. Doba demontáže nejvíce záleží na provedení spojů jednotlivých dílů, dále také na zacházení při předchozí montáži. U přírub stažených šrouby stačí tyto povolit, což ovšem jde někdy nejrychleji bruskou - proto doporučujeme při montáži
celý článek ...

Montujeme nový výfuk
    Pro montáž nových dílů nám často postačí pouze správné klíče pro dotažení matic či šroubů a trochu trpělivosti. Větší sílu budeme již, na rozdíl od některých demontáží, potřebovat pouze na nasazení některých gumových silentbloků u některých vozů. Silentbloky se zpravidla nasazují prvně na háky na podvozku auta,
celý článek ...

Opravy výfuků
    U některých výfukových dílů může dojít k poškození pouze některé jejich části, která je relativně lehce opravitelná a tato oprava je výhodnější, než koupě celého dílu. Nejčastěji se mění pružné díly, častým problémem jsou zkorodované příruby (zejména u francouzských vozů) nebo prorezivění v místě přivařeného háku na trubce. Další opravou je například
celý článek ...

Rozdíly výrobců
    Názorné fotografie vnějších rozdílů dvou výrobců výfukových dílů - Bosal a Polmostrów.
    Viditelnými rozdíly u výfuků na stejný vůz jsou jiné prolisy, háky pro závěsy, technologie ohýbání trubek a seříznutí koncové výstupní trubky tlumiče výfuku.
celý článek ...

Univerzální katalyzátory

celý článek ...

Jak na balík
    Výfuky se neprodávají v krabicích, ostatně u některých výfuků by takovou krabici sotva jeden člověk unes. V krabici dostanete pouze některé málo rozměrné díly a katalyzátory. Výfuky balíme do
celý článek ...

Často kladené otázky
...aneb jedna paní povídala...

celý článek ...

Aktualizováno
14.březen 2012

Rychlé volby
OBJEDNÁVKY - sledujte stav vyřízení Vašich objednávek

Úvodní stránka www.vyfuk.com
Několik důvodů,
proč nakupovat u nás.

Aktuality v e-shopu
24.6.2011
změna podmínek poštovného
25.3.2011
zavedení oddělení výprodeje
28.8.2010
Změna cen velké části zboží
31.12.2009
Změna DPH v e-shopu pro rok 2010
15.7.2009
Výprodej nadnormativních zásob dílů výrobce Tesh za ceny více než zajímavé
1.5.2009
Úprava obch. podmínek. Zásilky doručuje GLS.
30.4.2009
Ukončení spolupráce s Českou poštou pro neseriózní jednání.
27.1.2008
Úprava podmínek slev na příslušenství
30.10.2007
Přidány nerezové koncovky výfuků.
15.11.2006
První veřejné spuštění e-shopu (cca 4.000 položek oproti stávajícím cca 22.000)

Toplist
výfuk Fiat Brava - Bravo, ekvivalent 288-265
výfuk Škoda Octavia - VW Bora - VW Golf - Seat Toledo, ekvivalent 281-227
výfuk Suzuki Swift, ekvivalent 287-101 - zadní část
katalyzátor Renault Mégane, ekvivalent 099-160
pružný díl 50 x 100 mm, 4-vrstvý
těsnění 256-177
výfuk Trabant P601S, ekvivalent W14905
výfuk Opel Vectra B, ekvivalent 185-411
výfuk Citroen Xsara Picasso, ekvivalent 135-019
výfuk Renault Thalia, ekvivalent W23002, 278-423


Jakékoliv publikování či přebírání materiálů z těchto stránek je bez svolení firmy zakázáno a je chráněno autorskými právy!
© www.vyfuk.com